با کفش جدید Sensoria سریع تر، هوشمندانه تر و ایمن تر بدوید

محمد خان بیگی
یکشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
با کفش جدید Sensoria سریع تر، هوشمندانه تر و ایمن تر بدوید

چاپ سه بعدی تنها فناوری نیست که آینده صنعت تولید کفش را تغییر می دهد. اگر شرکت Sensoria Vivobarefoot بتواند در رسیدن به اهداف خود موفق شود، به زودی امکان پوشیدن کفش هایی مجهز به فناوری و با امکان کمک به ما در سریع تر، هوشمندانه تر و ایمن تر دویدن را پیدا خواهیم کرد. با تک شات همراه باشید.


در خلال نمایشگاه CES 2017 این شرکت کفش مفهومی را رونمایی کرد که دارای دو تراشه قابل جداسازی و چهار حسگر فشار در نزدیکی محل پاشنه است. این سیستم نه تنها می تواند سرعت و شتاب شما را بسنجد و مسیرتان را از طریق جی پی اس دنبال کند، همچنین آنقدر هوشمند است که می تواند میزان گام برداشتن شما و نحوه گذاشتن پا بر روی زمین را هم یاد بگیرد.


اما این اطلاعات به چه دردی می خورند؟


همراه با این کفش، اپلیکیشن موبایلی ارائه می شود که از هوش مصنوعی برای تولید طرح های ورزشی شخصی کمک می گیرد و از این اطلاعات برای درک بهتر نحوه دویدن شما استفاده می کند. در حالت تئوری، انتظار می رود چنین طرح هایی به بهتر دویدن شما کمک کنند، و از آن مهم تر، از مصدوم شدن تان پیشگیری کنند. آنچه باعث می شود این ایده بیش از پیش جذاب شود، این است که شرکت سازنده می خواهد این پروژه را با سایر شرکت های فعال در زمینه سبک زندگی و تولید محصولات ورزشی به اشتراک بگذارد.


این کفش در حال حاضر صرفا یک نمونه آزمایشی است و در نتجیه هنوز نمی دانیم که واقعا آنطور که تبلیغ شده کار می کند یا نه. بر همین اساس، باید منتظر انتشار جزییات بیشتر از سوی این شرکت باشیم.

 

Sensoria Vivobarefoot

Sensoria Vivobarefoot

Sensoria Vivobarefoot

Sensoria Vivobarefoot

Sensoria Vivobarefoot

Sensoria Vivobarefootارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات