استریم باکس ۱۰۰ دلاری دیزنی با هدف ارائه بازی، فیلم، موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی عرضه می‌شود

دانیال نوروزی
دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
استریم باکس ۱۰۰ دلاری دیزنی با هدف ارائه بازی، فیلم، موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی عرضه می‌شود

ابر کمپانی فیلم و سرگرمی دیزنی که بیشتر آن را با آثار کلاسیک و تاثیرگذار هالیوودی، فیلم‌های ابرقهرمانی مارول و البته، بازی‌های ویدیویی می‌شناسیم، در جریان رویداد CES 2017 از استریم باکس جدید ۱۰۰ دلاری رونمایی کرد که قابلیت اجرای بازی‌های اندرویدی را دارد. با تک‌شات همراه باشید.

 

بر طبق گزارش وب‌سایت تامزگاید، دستگاه استریم جدید کمپانی دیزنی که به نام Disney Kids TV Box شناخته می‌شود، قابلیت ارائه‌ی برنامه‌های تلویزیونی، فیلم و موسیقی را در اختیار دارد. این دستگاه با انبوهی از فیلم‌ها، شوهای تلویزیونی و بازی‌های مختلف به صورت از پیش بارگزاری شده ارائه می‌شود، با این حال دیزنی هنوز هیچ لاین-آپ خاصی برای این دستگاه استریم خود اعلام نکرده است.

 

در بخش بازی، این دستگاه یک کنترلر مختص به خود را دارد که باید به صورت جداگانه خریداری شود و هنوز قیمت آن نیز اعلام نشده است. این کنترلرها با اتصال بلوتوث کار می‌کنند.

 

دیزنی هدف از ارائه‌ی این دستگاه را پوشش کودکان و کسانی دانسته که با محصولات دیزنی آشنا هستند و از آنها بهره می‌برند. این دستگاه استریم می‌تواند دسترسی بهتر و سریع‌تری به محصولات گسترده‌ی کمپانی دیزنی را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

 

Disney Kids TV Box تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد، ولی طبق گفته‌ی تولیدکننده‌ی آن که کمپانی اسنیک‌بایت است، زمانی در سال جاری میلادی می‌توانیم با دستگاه استریم دیزنی ملاقات کنیم.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات