بازی Super Street Fighter 5 هرگز منتشر نمی‌شود

مصطفی رنجبر
شنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵
بازی Super Street Fighter 5 هرگز منتشر نمی‌شود

بازی Street Fighter 5 که سال گذشته برای دو پلتفرم پی‌سی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد با نقد و بررسی‌های منفی منتقدان رو‌به‌رو شد. عدم دریافت نمرات مناسب و نقد و بررسی‌های نه‌چندان مثبت همگی باعث شدند تا این بازی فروش خوبی را تجربه نکند. فروش نامناسب این بازی باعث شد تا استودیوی سازنده اعلام کند که نسخه‌ی فرعی جدیدی برای این بازی در دست تولید نیست. حالا بار دیگر کپ‌کام تاکید کرده که عنوان فرعی Super Street Fighter 5 برای این بازی منتشر نمی‌شود. با تک‌شات و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

 

از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دوم این بازی، نسخه‌های فرعی زیادی برای این فرانچایز توسط کپ‌کام تولید و به انتشار رسیده است. نمونه‌ی بارزی از نسخه‌های فرعی بازی Street Fighter را می‌توان در نسخه‌ی چهارم بازی مشاهده کرد به طوری که پس از آن، کپ‌کام اعلام کرد که در نسخه‌ی پنجم نباید انتظار انتشار نسخه‌ی فرعی دیگری داشته باشیم. این استودیو برای نسخه‌ی پنجم این بازی سیزن‌پس قرار داد بدین صورت که کاربران با خرید آن به شخصیت‌های جدید دست پیدا می‌کنند. البته تنها راه دست‌یابی به شخصیت‌های جدید سیزن‌پس بازی نیست چرا که می‌توان با کسب لول هم به شخصیت‌های جدید Street Fighter رسید.

 

همان‌طور که اشاره کردیم، بازی Street Fighter 5 نتوانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند و همین مسئله باعث فروش نه‌چندان مناسب این بازی شده است. با این حال، فروش نامناسب این بازی باعث نشده تا کپ‌کام نظر خود را مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی فرعی جدید تغییر دهد:

 

در صورتی که طرفداران این بازی، نسخه‌ی پنجم آن را هم‌اکنون خریداری کنند نیازی به نگرانی در مورد نسخه‌ی فرعی جدید و بیهوده شدن خرید قبلی خود نخواهند داشت. کاربران می‌توانند برای باز کردن شخصیت‌های جدید از سیزن‌پس بازی استفاده کنند یا در خود بازی با بالا رفتن لول به تمامی شخصیت‌ها دست پیدا کنند.

 

ما همچنان به قول خود پایبند خواهیم ماند. هیچ‌گونه‌ نسخه‌ی فرعی جدیدی در دست تولید نیست و در صورتی که ایده‌های جدیدی به ذهن‌مان برسد آن را به صورت کاملا رایگان با به‌روزرسانی‌های متعدد به بازی اضافه می‌کنیم.

 

احتمالا این خبر برای طرفداران بازی Street Fighter خبری بسیار خوشحال کننده باشد. کپ‌کام برای سیزن‌پس این بازی عملکرد قابل‌قبولی را از خود نشان نداده چرا که برای باز کردن شخصیت‌های جدید در بازی بدون سیزن‌پس به لول‌های بسیار بالایی نیاز خواهید داشت. خوش‌بختانه به نظر می‌رسد این رویه به زودی دستخوش تغییراتی مثبت شود.

Street fighterارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات