معرفی بازی Zula

گیم و سرگرمی

برندگان اولین دوره مسابقات بازی آنلاین Zula اعلام شد

برندگان اولین دوره مسابقات بازی آنلاین Zula اعلام شد

علیرضا پورمقدم | دیروز

همان‌طور که پیش‌تر اعلام کرده بودیم، اولین دوره‌ی مسابقه‌ی بازی زولا در دو بخش تیمی و تک‌نفره، روز ۵ شنبه ۳۱ فروردین ماه برگزار شد و اکنون برندگان این بازی مشخص شده‌اند. در ادامه با تک‌شات همراه باشید.

تشابه باکس‌آرت بازی  Call of Duty: WW2 با بازی  Brothers In Arms: Hell’s Highway

تشابه باکس‌آرت بازی Call of Duty: WW2 با بازی Brothers In Arms: Hell’s Highway

علیرضا نیک اندیش | دیروز

روز گذشته بود که به صورت رسمی شاهد تایید بازی Call of Duty: WW2 توسط اکتیویژن و اسلجهمر گیمز بودیم. حال باکس‌آرت این اثر در طی یک اقدام با بازی Brothers In Arms: Hell's Highway می‌اندازد. با تک‌شات و جزئیات خبر همراه باشید.

داستان بازی Star Wars: Battlefront 2 کاملا خطی خواهد بود

داستان بازی Star Wars: Battlefront 2 کاملا خطی خواهد بود

مونا شایقی | دیروز

بازی Star Wars: Battlefront 2 بر اساس وعده‌های سازندگانش، این بار بخش داستانی تک‌نفره خواهد داشت. داستان بازی قرار است با تمام قدرت یک روایت خطی مربوط به مجموعه Star Wars باشد که کاراکتر اصلی آن را دنبال خواهد کرد و البته به ندرت شاهد تغییر دیدگاه در آن خواهیم بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با تک‌شات همراه باشید.

اولین نگاه به بازی Uncharted: The Lost Legacy

اولین نگاه به بازی Uncharted: The Lost Legacy

مونا شایقی | 2 روز پیش

طی دهه‌های اخیر بازیکنان پلی‌استیشن در نقش یک دزد سرکش و کاریزماتیک به نام نیتن دریک سری بازی‌های آنچارتد را دنبال کرده‌اند، اما برای اولین بار در تاریخ بازی‌های این فرنچایز، بازیکنان کنترل دزدی نه چندان نا آشنا به نام کلوئی فریزر را به دست خواهند گرفت. در مقاله پیش رو به نگاهی کلی به بازی مورد انتظار The Lost Legacy، بسته گسترش دهنده مستقل از فرنچایز آنچارتد، خواهیم داشت. با تک‌شات همراه باشید.

سریال Westworld چگونه توانست اعتبار از دست رفته‌‌ی HBO را بازگرداند؟

سریال Westworld چگونه توانست اعتبار از دست رفته‌‌ی HBO را بازگرداند؟

آریان محمدزاده | 2 روز پیش

درام ناموفق دیگری می‌توانست فاجعه‌ساز شود، اما سریالی علمی-تخیلی و زیبا دقیقا آن‌چیزی بود که HBOی زمانی پرچم‌دار نیاز داشت. در این مقاله سعی بر این شده‌است تا عملکرد شبکه‌ی HBO در ماه‌های منتهی به پخش سریال Westworld مورد بررسی قرار گیرد. با تک‌شات همراه باشید.

بازی  Call of Duty: WW2 رسما تایید شد

بازی Call of Duty: WW2 رسما تایید شد

علیرضا نیک اندیش | 3 روز پیش

اخیرا شایعات زیادی مبنی بر اینکه بازی جدید Call of Duty که قرار است در سال ۲۰۱۷ عرضه شود، در جنگ جهانی دوم روایت خواهد شد منتشر شده است. حال اکتیویژن و اسلجهمر گیمز به صورت رسمی این قضیه را تایید کرده‌اند و قرار است نام جدید این بازی هم Call of Duty: WW2 باشد. با تک‌شات و جزئیات خبر همراه باشید.

پادکست رادیویی تک شات